امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


دیدار دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با آیت الله شیخ علی خاتمی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان

آيت الله خاتمي:

تحقیقات شیشه عمر آموزش عالی است.

دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با آیت الله شیخ علی خاتمی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با حضور نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی و به میزبانی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه زنجان برگزار شد، آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه در مقطعی دانشگاه آزاد اسلامی نیازمند توسعه کمی بود که این توسعه به خوبی انجام شد، اظهار داشت: در حال حاضر باید توسعه تحصیلات تکمیلی در کنار مباحث تحقیقی مدنظر قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه تحقیقات، شیشه عمر آموزش عالی است، گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی توسعه کمی به اندازه کافی انجام شده است.

خاتمی با اشاره به اینکه محیط دانشگاه، محیط احزاب نیست، بیان کرد: استاد و دانشجو به عنوان روشنفکران جامعه، پیشگامان یک جامعه محسوب می‌شوند بنابراین نباید از آنها به عنوان سرباز احزاب استفاده کرد.وی همچنین درخصوص تغییرات در دانشگاه آزاد گفت: خوشبختانه تغییرات در دانشگاه آزاد اسلامی تحت تأثیر مسائل سیاسی نبوده است.

در پایان این دیدار، نمایندگان استان زنجان پیشنهاداتی برای ارتقای کیفیت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر میرزاده ارائه کردند.

جلسه با نمایندگان استان زنجان در فضایی آرام و دوستانه در دفتر امام جمعه زنجان تشکیل و مقرر شد جلسات ادواری با نمایندگان برای تعامل بیشتر ادامه یابد.

گفتنی است در سفرهای استانی جلسه رئیس دانشگاه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی همواره جزو برنامه‌های اصلی سفرها بوده است.

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد