امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


امام جمعه و استاندار زنجان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: خبرگزاری ها
  • بازدید: 91

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با صدور پیام مشترکی از مردم استان به جهت برگزاری جشن‌های ایام الله دهه فجر و حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

در متن این پیام آمده است؛
بار دیگر سراسر شهرهای استان زنجان همچون جای جای ایران اسلامی غرق در حماسه حضور و شور مردمی شد که تا پای جان بر عهد دیرین خود با امام راحل، مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی خامنه ای و شهدای انقلاب پایبند هستند.
مردم سرفراز، فهیم و ولایتمدار استان زنجان با حضور پرشور خود در صفوف به هم فشرده راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای گلگون کفن خود تجدید میثاق کردند و با اعلام حمایت و پشتیبانی خود از مقام معظم رهبری و سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران، برگ زرین دیگری بر تارک تاریخ استان به ثبت رساندند.
این حضور گسترده مردم و مسئولین در تمامی شهرهای استان و کشور عزیز بیانگر وحدت و انسجام مردم با تمام سلائق و تفکرات سیاسی است که نقشه‌های شوم دشمنان ایران و اسلام را نقش برآب نموده و زمینه تثبیت نظام اسلامی و پاسداری از خون شهیدان را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.
لذا از تمامی مردم همیشه در صحنه و آگاه استان زنجان که در ایام الله 38 اُمین دهه فجر انقلاب اسلامی در جشن‌ها و مراسم برگزار شده در شهرها و روستاها شرکت گسترده داشته و در روز 22 بهمن امسال نیز پرشورتر از سنوات گذشته، حضور یافتند، قدردانی می کنیم و رجاء واثق داریم که پشتیبانی و حضور همه جانبه در عرصه های اجتماعی و حمایت موثر مردم، پشتوانه‌ای عظیم برای نظام مقدس و کارگزاران خدوم نظام در گذر از گردنه های سخت و فراز و فرودهای گوناگون و زمینه ساز تحقق کامل اهداف انقلاب و منویات مقام معظم رهبری باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد