امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز؛

 آیت اله علی خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و اسداله درویش امیری استاندار زنجان در پیام مشترکی فرارسیدن عید باستانی نوروز و سال نو و همزمانی آن با ایام تولد حضرت فاطمه زهرا(س) را به ملت ایران و مردم استان زنجان تبریک گفتند.
در این پیام آمده است؛


" یا مقلب القلوب و الابصار / یا مدبرالیل و النهار"
"یا محول الحول و الاحوال / حول حالنا الی احسن الحال"

آئین باستانی نوروز، میراث ارزشمند پیشینیان ما و رسمی نو برای آغاز فصل رویش و طراوت طبیعت است؛ جلوه ای از نو شدن دل ها و جان ها، نماد تولد دوباره طبیعت و پیام آور خیزشی دوباره است برای شکوفایی و آبادانی .

در آستانه این تحول و دگرگونی زمین و در آستانه سال نو که با ایام تولد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن همزمان شده است، ضمن قدردانی از همراهی ملت شریف ایران و مردم شهیدپرور و فهیم استان زنجان در تمامی برهه ها و رویدادها در سالی که گذشت، امیدواریم با انسجام و همراهی تمامی مردم استان و کشور در سال جدید آبادانی و سربلندی هرچه بیشتر ایران عزیز را در ایام پیش رو، شاهد باشیم.

با تبریک سال جدید، از محول الحول و الاحوال، سالی سرشار از برکت و معنویت، همراه با تلاشی مضاعف برای رسیدن به اهداف متعالی نظام،در سایه منویات و رهنمودهای حضرت آیت اله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب و موفقیت تمامی خدمتگزاران صدیق نظام جمهوری اسلامی را مسالت می نماییم.

علی خاتمی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

اسداله درویش امیری- استاندار زنجان

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد