امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان به مناسبت روز قدس

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: خبرگزاری ها
  • بازدید: 123

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و استاندار زنجان طی بیانیه ای مشترک، مردم را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت کردند.

طی این بیانیه آمده است: بار دیگر جمعه پایانی ماه رمضان فرا رسید تا ملتهای مسلمان ، آزادی قدس شریف از چنگال جهالت صهیونیسم را فریاد بزنند. آزادی از چنگال رژیمی که از بدو تاسیس تا به امروز موجب نا امنی و اختلال در منطقه شده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: امسال در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس می رویم که کشورهای مسلمان و منطقه خاورمیانه، روزگار سخت و پر تنشی را تجربه می کنند و کشتار، ترور و نا امنی به بخش جدایی ناپذیر منطقه تبدیل شده است و کشورهایی که در سال های گذشته برای رهایی صهیونیسم و پیروزی در رقابتهای سیاسی منطقه ای، موجبات تقویت جریان های تکفیری را در خاورمیانه فراهم کردند ؛ امروز خود به شدت گرفتار افراط گرایی و نا امنی شده اند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان طی این بیانیه اعلام کرده اند: در این شرایط هنوز هم فلسطین و مردم مظلومش همان وضع سال های قبل را دارند و همراه آنان مردم مظلوم یمن ، بحرین، عراق و سوریه نیز با مشکلاتی مشابه درگیر هستند که این وضعیت قلب هر انسان مومن و آزاده ای را بدرد می آورد و اتحاد و یگپارچگی مسلمانان برای مقابله با صهیونیسم و افراطی گری تکفیری را بیش از پیش ضروری می کند.
در ادامه این بیانیه مشترک آمده است: ابتکار حکیمانه امام راحل در نامگذاری این روز تمام تلاش های رژیم اشغالگر قدس و جبهه استکبار را در کم رنگ کردن و به حاشیه راندن جنایات سیاست بازان این رژیم و همپیمانان آن در منطقه و جهان ناکام گذاشت و موجب تقویت آرمان‌های مردم فلسطین به عنوان قطعه‌ای جدانشدنی از جهان اسلام شد.
در این بیانیه آمده است: در آستانه روز جهانی قدس و برای زنده نگه داشتن آرمان آزادی قدس شریف، از مردم آگاه و همیشه در صحنه استان می خواهیم که با توجه به اهمیت و حساسیت تحولات بین المللی و منطقه ای، همراه با ملت بزرگ ایران و دیگر ملت های مسلمان، بار دیگر با حضور و شرکت خود در راهپیمایی روز قدس جمعه 11 تیر ماه ثابت کنند که همسو با آرمان های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب، بارزترین شکل تعهد و جلوه دیگری از حماسه سیاسی را به نمایش خواهند گذاشت.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد