امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


مراسم آغاز ساخت تله فيلم «دريادلان» در زنجان

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: خبرگزاری ها
  • بازدید: 192

آيت الله خاتمي :
امروز دشمن با همه توان خود به جنگ ارزش‌هاي انقلاب آمده است .
به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، آيت‌الله شيخ علي خاتمي ظهر امروز در مراسم آغاز ساخت تله فيلم «دريادلان» در زنجان با اشاره به اينکه دوران دفاع مقدس دوران پر افتخاري براي نظام و انقلاب است، اظهار داشت: بايد تلاش کنيم تا ارزش‌هاي دفاع مقدس را زنده نگه داريم.
وي با بيان اينکه انقلاب اسلامي پس از پيروزي، دوران پر فراز و نشيبي را پشت سر گذاشته است، تصريح کرد: دفاع مقدس از دوران پر افتخار نظام و انقلاب است.

امام جمعه زنجان با بيان اينکه در طول هشت سال مقدس ملت ايران از پير و جوان با حضور در جبهه‌ها از نظام و انقلاب دفاع کردند، افزود: بايد رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي رزمندگان در طول دفاع مقدس زنده نگه داشته شود.

اين مسئول با بيان براي زنده نگه داشتن ايثارگري‌ها و رشادت‌هاي دوران دفاع مقدس تلاش‌هاي خوبي صورت گرفته است، ادامه داد: اما اقدامات صورت گرفته کافي نيست و بايد بيش از اين تلاش شود.

نماينده ولي فقيه در استان زنجان با اشاره به اينکه مردم استان زنجان در طول دفاع مقدس 3 هزار شهيد را تقديم کرده است، افزود: بايد با توليد آثار هنري رشادت‌هاي رزمندگان را ماندگار کنيم.

وي با اشاره به ماندگاري هنر ادامه داد: بايد در راستاي معرفي رشادت‌هاي رزمندگان دوران دفاع مقدس بيش از اين تلاش کنيم.

خاتمي با بيان اينکه امروز دشمن با همه توان خود به جنگ ارزش‌هاي ما آمده است، تصريح کرد: ملتي که با همه توان خود از نظام و انقلاب و ارزش‌هاي خود دفاع کرده است بعد از اين هم از ارزش‌هاي خود دفاع خواهد کرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد