امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


خشن جلوه دادن چهره مسلمانان از توطئه‌های دشمنان است.

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: خبر های مرتبط
  • بازدید: 165

آیت‌الله خاتمی :

خشن جلوه دادن چهره مسلمانان از توطئه‌های دشمنان است.در قرآن مجید مهمترین اثری که درباره تقوا بیان شده است این است که میزان قبولی اعمال بندگان در مقابل خداوند در سایه رعایت تقوای الهی خواهد بود. پس خودم و تک تک شما نمازگزاران عزیز را به رعایت تقوای الهی توصیه وسفارش می کنم

آیت‌الله خاتمی  در خطبه‌های نمازجمعه این هفته با اشاره به هفتم آذر روز نیروی دریایی اظهار داشت: مقاومت 34 روزه تکاوران دریایی عظمت این نیرو را به خوبی نشان می‌دهد.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج برای حفظ استقلال و تمامیت اراضی همه تلاش خود را به کار می‌گیرند، افزود: باید قدردان زحمات جان برکفان نظامی و انتظامی کشور بود.
خطیب جمعه زنجان با اشاره به روز هشتم آذر ماه به عنوان جهانی همبستگی با مردم فلسطین است، افزود: مردم این منطقه بیش از 60 سال است در زیر سلطه رژیم غاصب اسرائیل قرار گرفته‌اند.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه مسئله فلسطین از دیدگاه مقام معظم رهبری تنها مربوط به مسلمانان نیست، افزود: باید همه افراد جامعه ملت و دولت‌ها به این کشور کمک کنند.
آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه باید با اشغالگران فلسطین مقابله شود، افزود: باید مبارزان فلسطین از سوی سایر مسلمانان به عنوان وظیفه شرعی و حتمی تجهیز شوند.
وی با اشاره به تجمع اخیر علمای جهان اسلام که از 83 کشور حضور یافته بودند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این نشست برای مقابله با جریان استعماری تکفیری تاکیدات بسیاری ارائه کردند
خطیب جمعه زنجان با اشاره به اینکه در این تجمع مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه به مشکلات مسلمانان جهان تاکید کردند،افزود: بر خلاف تصور برخی افراد جامعه، ایران از چنین کشورهایی بیشتر حمایت سیاسی و معنوی می‌نماید.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه در دین اسلام جهان اسلام امت واحده است، افزود: مرزکشی در دین اسلام وجود ندارد.
آیت‌الله خاتمی ایجاد اختلاف در بین مسلمانان را توطئه انگلیسی و آمریکایی دانست و افزود: جنایت‌های رژیم غاصب اسرائیل با کمک آمریکا صورت می‌گیرد.
*خشن جلوه دادن چهره مسلمانان از توطئه‌های دشمنان است
وی با بیان اینکه توطئه استکبار علم کردن تکفیری‌ها و داعش است، افزود: خراب‌کردن چهره مسلمانان و خشن جلوه‌دادن چهره مسلمانان از توطئه‌های آمریکا، رژیم غاصب اسرائیل، کشورهای مرتجع غربی و انگلیس است.

خطیب جمعه زنجان با اشاره به اینکه بیانات مقام معظم رهبری در جمع علمای جهان تلنگری به این موضوع بود، افزود: آشکارکردن جنایت‌های تکفیری، مشورت علمای جهان اسلام در خصوص توطئه‌های استکبار از دیگر اهداف این تجمع بود.

امام جمعه زنجان با اشاره به هفتم صفر سالروز وفات مرجع عالیقدر شیعه، آیت‌الله مرعشی نجفی خاطرنشان کرد: این عالم بزرگوار شاگردان بزرگی را تربیت کرده‌اند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به 10 آذر 1316 روز شهادت سید حسن مدرس افزود: این روز در تقویم ملی کشور به عنوان روز مجلس نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه از دیدگاه مقام معظم رهبری قانونگذاری وظیفه مجلس است و نباید انتظارات و توقعات بیشتری از این نهاد داشت، افزود: مجلس شورای اسلامی مرکز قانونگذاری، تجلی‌گاه عزت ملی و تامین‌کننده منافع ملی است.

خطیب جمعه زنجان افزود: مجلس شورای اسلامی رکن رکینی است که با موضع‌گیری، تصمیم و حرکت صحیح و جهت‌دار نقش عمده‌ای در تداوم انقلاب اسلامی خواهد داشت.

*مجلس شورای اسلامی باید زنده و سالم باشد

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از مجلس شورای اسلامی دو مطالبه دارند، افزود: مجلس از دیدگاه رهبری باید زنده و سالم باشد.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به 12 آذر 1358 یادآور شد: این روز سالروز تثبیت قانون اساسی جمهوری است که از دیدگاه امام خمینی (ره) در اسلام حکومت، حکومت قانون است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مجمع فرماندهان بسیج گفت: از دیدگاه رهبری بسیج باید دارای احساس مسئولیت بوده و بصیرت داشته باشد.

خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه شناخت اولویت‌ها، نیازها و شناخت دوست و دشمن از ویژگی‌های بسیج است،خاطرنشان کرد: برخی افراد دارای شناسنامه بسیجی نیستند اما همچون بسیج در عرصه حضور دارند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد