امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


هر کس که دل در گرو انقلاب دارد، بسیجی است.

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: خبر های مرتبط
  • بازدید: 183

امام جمعه زنجان :

هر کس که دل در گرو انقلاب دارد، بسیجی است.نماز جمعه این هفته زنجان به امامت حضرت آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان برگزار شد .

آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز تشکیل بسیج گفت: انقلاب اسلامی معجزه قرن است که توسط امام خمینی (ره) در جهان شکل گرفت.

خطیب جمعه زنجان با اشاره به ورود بسیج به عرصه دفاع مقدس خاطرنشان کرد: مرد و زن و اقشار مختلف جامعه در زیر پرچم بسیج در دوران دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه انعطاف بسیج موجب کسب موفقیت‌های بی‌شمار شده است، افزود: بسیج در همه صحنه‌ها حضور درخشانی داشته است.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه تا زمانی که دشمن وجود دارد باید مدافعان انقلاب اسلامی نیز حضور داشته باشد، افزود: در حال حاضر نیز بسیج در عرصه‌ها خوش درخشیده است.

*بسیج مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی است

وی با بیان اینکه از دیدگاه امام خمینی (ره) بسیج مکتبی‌ترین و مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی است، افزود: بسیج مظهری از حضور مردمی در صحنه و پیوند مردم با یکدیگر است.

خطیب جمعه زنجان با اشاره به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در خصوص بسیج تصریح کرد: از دیدگاه رهبری هر کس که دل در گرو انقلاب داشته و دلسوز نظام است، بسیجی است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان اشراف کامل، حمایت و تایید مقام معظم رهبری از سیاست خارجی نظام اسلامی اظهار کرد: خوشبختانه مقام معظم رهبری بارها اعلام کرده‌اند، همه تیم مذاکره‌کننده در برابر زیاده‌خواهی دشمنان ایستاده‌اند.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه خط قرمز نظام اسلامی در مذاکرات تاکیدات مقام معظم رهبری است، افزود: 11 بند دستورالعمل مقام معظم رهبری از سوی گروه ایرانی مورد توجه است.

خطیب جمعه زنجان مذاکره‌کنندگان نباید هیچ حرف زوری را قبول کنند، افزود: تاکنون این گروه با صلابت ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه نظام اسلامی باید برنامه‌ریزی خود را برای بعد از توافق یا عدم توافق داشته باشد، افزود: نظام به این مذاکرات امید ندارد و با توجه به ظرفیت‌های خود برنامه‌ریزی می‌کند.

آیت‌الله خاتمی رفع یکباره تحریم‌ها را از ضرورت‌های این توافق دانست و افزود: رئیس جمهور در سازمان ملل صریح و شفاف مواضع نظام اسلامی را در خصوص تحریم‌ها بیان کرد.

وی با بیان اینکه دشمن بهانه‌های مختلفی برای مخالفت با نظام اسلامی دارد، افزود: بهانه‌تراشی و مشکل از سوی آنها است و ایران به همه تعهدات خود عمل کرده است.

خطیب جمعه زنجان فتوای رهبری را بالاتر از قوانین و تعهدات دیپلماتیک و سیاسی عنوان کرد و گفت: نظام از چارچوب‌های قانونی فراتر نمی‌رود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد