امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


دشمنان به خوبی از قدرت دین مبین اسلام در عرصه های مختلف آگاهی دارند

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: مصاحبه ها
  • بازدید: 173

آیت الله خاتمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود : دشمنان به خوبی از قدرت دین مبین اسلام در عرصه های مختلف آگاهی دارند و از این رو در تلاش برای جلوگیری از وحدت میان کشورهای اسلامی هستند.
وی یادآورشد: در صورتی که امروز امت اسلامی گرفتار اختلاف ها و رشد گروهک هایی همچون داعش است، به علت توطئه ای است که دشمنان با هدف دامن زدن به اختلاف میان شیعه و سنی پیاده کرده اند.
آیت الله خاتمی اظهار کرد: امروز برای آنکه مسلمانان بتوانند با گروهک های تروریستی همچون داعش مبارزه کنند، باید با یکدیگر در مقابل دشمنان و بدخواهان اسلام یکپارچه و متحد شوند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: دشمنان زمانی که راهکاری برای مقابله با جریان خیزش اسلامی در برابر دیکتاتورها و دست نشانده های استکبار نیافتند، دست به دامن تروریست هایی شدند که ادعای دینمداری داشتند ولی علیه دین اسلام و مسلمانان عمل می کردند.
وی داعش را تروریست های اجاره ای غرب خواند و راهکار مقابله با آن را اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی برشمرد.
آیت الله خاتمی با تاکید بر اینکه امت اسلامی باید به قدرت و شکوه سابق خود برگردد، دین مبین اسلام را دارای راهکارهای مناسب و عملیاتی برای رفع تمام مشکلات جهان و مقابله با ظالمان و مستبدان عنوان کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه راهکارها و دستورالعمل های دین مبین اسلام که منتج به سعادت دنیوی و اخروی انسان ها می شود، منافع استعمارگران و مستکبران را به خطر می اندازد، بر لزوم اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در سراسر جهان برای مقابله با استثمار غرب و خنثی سازی توطئه های شوم استکبار و صهیونیسم تاکید کرد.
وی به نبود اختلاف نظر اساسی و ریشه ای میان شیعیان و اهل تسنن اشاره کرد و افزود: دشمنان به خوبی می دانند که ایجاد وحدت میان شیعیان و سنی ها با برنامه ها و منافع آنان سازگار نیست و از همین رو در تلاش برای دامن زدن به اختلاف میان این دو گروه هستند

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد