امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: مصاحبه ها
  • بازدید: 17

آیت اله علی خاتمی و اسداله درویش امیری در پیام مشترکی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس، همراه با سایر ملت ایران، بر ضرورت استمرار حمایت از فلسطین مظلوم و مبارزه با رژیم غاصب اسرائیل تاکید کردند.
در متن این پیام آماده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم غیور و آگاه استان زنجان بار دیگر در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به تدبیر بنیان گزار کبیر انقلاب اسلامی، روز قدس نامیده شده است، هم پیمان با سایر ملت شریف ایران، به خیابان ها آمدند و با حضور حماسی و کم نظیر خود، شکوهی دیگر از همبستگی ملی در دفاع از مظلوم و مقابله با ستم را به نمایش گذاشتند.
این حضور گسترده مردم مشت محکمی بر دهان مستکبرین جهان، فتنه انگیزان غربی و عربی و ظالمان جهان بود.
زنجانیان و شهروندان دیار غواصان دریادل و ساکنین پایتخت شور و شعور حسینی، با حضور پرشور خود بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و پشتیبانی خود از حضرت آیت اله العظمی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب و نیز همراهی با دولت خدمتگزار را به زیبایی هرچه تمام تر نشان دادند.
بر خود وظیفه می دانیم از حماسه آفرینی این مردم شریف قدردانی نموده و از خداوند متعال، آزادی قدس شریف از چنگال ستمگران صهیونیست و سرفرازی تمامی مسلمانان جهان را مسئلت نماییم.


علی خاتمی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

اسداله درویش امیری- استاندار زنجان

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد