امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


امام جمعه زنجان:
خدمات کمیته امداد در شکوفاسازی استعدادهای محرومان قابل قبول است.

 آیت‌الله شیخ علی خاتمی امشب در مراسم تجلیل از نخبگان، کارآفرینان و خیرین همکار با کمیته امداد استان زنجان با اشاره به وضعیت جامعه قبل از ظهور اسلام، اظهار کرد: طی این مدت فرهنگ و تمدن از جامعه حجاز رخت بر بسته بود و عزت و کرامت انسانی معنایی نداشت.

ایشان با اشاره به برخی از اعمال غیرانسانی اعراب از جمله زنده به گور کردن دختران، بیان کرد: با ظهور جامعه اسلامی و با آغاز فعالیت پیامبر اکرم (ص) این جامعه سامان بخشیده شد.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه ظهور جامعه اسلامی موجب عزت و کرامت بخشیدن به انسان شد، افزود: همین موضوع در نظام جمهوری اسلامی نیز دنبال می‌شود.

ایشان با اشاره به ایران قبل از سال 42 و ایران پس از سال 57، اظهار کرد: خوشبختانه طی 35 سال گذشته با رهنمودهای امام خمینی (ره) و با هدایت‌های مقام معظم رهبری این کشور به موفقیت‌های بسیاری دست یافته است.

امام جمعه زنجان با اشاره به موقعیت برتر کشور در منطقه در زمینه‌های مختلف علمی، پزشکی و نظامی و ... تصریح کرد: این موضوع به برکت انقلاب اسلامی حاصل شده است.

آیت‌الله خاتمی در ادامه به فعالیت‌های کمیته امداد امام خمینی در حمایت از محرومان نیز اشاره کرد و گفت: طی 35 سال گذشته از فعالیت این نهاد، کمیته امداد به دستاوردهای بسیاری دست یافته است.

ایشان مسئول با اشاره به اینکه دستاوردهای کمیته امداد در زمینه‌های مختلف قابل توجه و در خور ستایش است، اضافه کرد: خوشبختانه با همت این نهاد افرادی با استعداد و لایق شکوفا یافته و به مدارج علمی بالا دست یافته‌اند.

ایشان با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده و رشد و شکوفایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی موجب فخر و مباهات است، اضافه کرد: در صورتی که مددجویی قابلیت شکوفایی رشد و استعداد را داشته باشد، باید به او کمک شود.

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد