امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


وحدت و انسجام برای اعتلا و تثبیت جایگاه و ساختن ایرانی آباد و آزاد و مستقل بسیار تاثیرگذار است

آیت‌الله  خاتمی چهارشنبه مورخ 93/9/5  در همایش همگرایی اصولگرایان استان زنجان که در دارالقرآن زنجان برگزارشد با اشاره به اینکه بعد از 36 سال از پیروزی انقلاب ثابت شده است که برخی‌ها چشم دیدن ایران قدرتمند به عنوان ام‌القرای جهان اسلام را ندارند، اظهار داشت: این چشم تنگ، مختص امریکا و اسرائیل نیست.

وی اضافه کرد: عقل سلیم حکم می‌کند با لحاظ کردن اشتراکات و اصولی که بر آن اتفاق نظر وجود دارد از جمله اصول و ارزش‌های معمار انقلاب و همچنین مقام معظم رهبری حلقه زده و برای ارزش‌های نظام و کشور خود ایستادگی کنیم.

امام جمعه زنجان به وقوع یک انقلاب بی‌نظیر در کشور ما با محوریت یک مجتهد جلیل‌القدر اشاره و تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب، نظام با صلابت جلوی همه توطئه‌ها ایستادگی کرده و بنابراین عقل حکم می‌کند که حول محور مشترکات انقلاب گرد آمده و با معتقدان به ولایت فقیه و قانون اساسی اشتراک کنیم.

این مسئول دینداران و معتقدان به ولایت فقیه و کسانی که به قانون اساسی اعتقاد دارند (افرادی که به استقلال ایران علاقه‌مند هستند) را از کسانی دانست که می‌توانند در داخل خیمه انقلاب قرار گیرند.

آیت‌الله خاتمی بر ضرورت وحدت و انسجام در بین نیروهای داخل خیمه انقلاب و دلبستگان به آن تاکید کرد و افزود: این وحدت و انسجام برای اعتلا و تثبیت جایگاه و ساختن ایرانی آباد و آزاد و مستقل بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی همایش همگرایی اصولگرایان را نخستین نشست نیروهای ارزشی در استان زنجان دانست و گفت: این همایش قبلا در 16 استان تشکیل شده است.

گذشت زمان ضرورت تشکیل بسیج را عیان‌تر کرده است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج سازندگی ادامه داد: هرچه بر عمر بسیج افزوده می‌شود، نقش و ضرورت آن بیشتر عیان می‌شود.

این مسئول با اشاره بر ضرورت هوشیاری در مقابل دشمنان افزود: نیروهای بسیجی با محوریت ولایت تا کنون در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده است.

 

گزارش تصویری مرتبط :

همایش همگرایی اصولگرایان استان زنجان

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد