امروز چهارشنبه, 04 بهمن 1396 - Wed 01 24 2018

منو


اولین جلسه ستاد دهه فجر

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: جلسات اداری
  • بازدید: 189

http://adinezn.ir/fa/images/phocagallery/jalasat/93/10/dahefajr/IMG_5807.JPG

  به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زنجان ، جلسه ستاد دهه فجر  صبح امروز در سال پیامبر اعظم استانداری زنجان با حضور آیت الله خانمی ، استاندار و دیگر مسئولین ستاد دهه فجر برگزار شد . آیت الله خاتمی در این افزود: اهمیت و ضرورت سالگرد انقلاب اسلامی به عنوان روز غرور آفرین و افتخار تاریخ معاصر ما به حساب می آید.
وی با بیان اینکه ضرورت انقلاب اسلامی برهیچکس پوشیده نیست خاطرنشان کرد: با نکوداشت بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان انقلاب مراسم دهه فجر با شکوه و عظمت بیشتری برگزار می شود.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه پیروزی انقلاب به یک گروه و جمعیت خاصی اختصاص پیدا نمی کند، تصریح کرد: همه کسانی که در گرو انقلاب فعالیت می کنند و نسبت به سربلندی جمهوری اسلامی ایران علاقه مند هستند در این رابطه پا پیش بگذارند.
آیت الله خاتمی تاکید کرد: همانند سنوات گذشته مراسم دهه فجر باید با عظمت وشکوه قابل تقدیری انجام شود.
وی به حضور گسترده نسل سوم و چهارم در جشن انقلاب تاکید کرد و افزود:این نسل ها که در شرایط انقلاب ندیده و نبوده اند و فقط خاطرات را شنیده اند تبلیغات باید به وضوح برای این قشر قابل درک باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان یاد آورشد: به موجب سیاست بازی هایی که در جریان ها اتفاق می افتد باید دلسوزانه تلاش کنیم تا با انگ های دشمنان این امر مهم مورد غفلت و فراموشی قرار نگیرد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

چسبانده شده ها

  • هیچ نظری یافت نشد

محبوب ها

  • هیچ نظری یافت نشد